IDBank-ը մասնակցել է HR Expo 2024-ին
IDBank-ը մասնակցել է HR Expo 2024-ին՝ ներկայացնելով աշխատավարձային համակարգի իր բացառիկ լուծումը՝ IDsalary փաթեթը։
HR Expo-ն B2B էքսպո-կոնֆերանս է, որը միավորում է HR մասնագետներին, բիզնես առաջնորդներին եւ ոլորտի փորձագետներին: Մեկօրյա միջոցառումը կարեւոր հարթակ է՝ գիտելիքներ կիսելու եւ մարդկային ռեսուրսների կառավարման տեխնոլոգիաների ու լուծումների նոր միտումներին ծանոթանալու համար:
IDBank-ի ինստիտուցիոնալ բիզնեսի եւ համագործակցության վարչության թիմը ներկա էր էքսպոյին՝ կազմակերպությունների ներկայացուցիչներին պատմելու բանկի աշխատավարձային փաթեթի առանձնահատկությունների մասին, որոնք լավագույնս կծառայեն ընկերությունների աշխատակիցների ֆինանսական կարիքներին։
Բանկից հայտնում են, որ IDsalary փաթեթն առաջարկում է ճկուն եւ հարմարավետ տարբերակ աշխատավարձերի փոխանցման համար՝ միաժամանակ տրամադրելով մի շարք արտոնություններ, որոնք բարելավում են աշխատակիցների բանկային փորձառությունն ու ֆինանսական բարեկեցությունը։
IDBank-ի ինստիտուցիոնալ բիզնեսի եւ համագործակցության վարչության ղեկավար Արթուր Սեյրանյանը նշել է, որ բանկում մշտապես ներդնում են առավելագույն ջանքերը՝ բիզնես հաճախորդների համար ստեղծելու անհատականացված բանկային լուծումներ՝ հարմարեցված վերջիններիս կարիքներին, որոնք առավելագույնս ծառայում են բիզնեսների կայուն զարգացմանն ու աճին։
«IDBank-ում մենք գիտակցում ենք բիզնեսների մարտահրավերները՝ ապահովելով աշխատավարձային համակարգի արդյունավետություն եւ աշխատակիցների համար առավելությունների ստեղծում։ HR Expo-ն եւս մեկ հիանալի հնարավորություն է՝ ընկերություններին պատմելու եւ ներկայացնելու մեր բացառիկ փաթեթը», - ասել է Արթուր Սեյրանյանը։
IDsalary աշխատավարձային նախագծին միանալու առաջին քայլն է փաթեթի ակտիվացումը, որը ենթադրում է բիզնեսի համար հաշվի բացում, օնլայն եւ մոբայլ բանկինգ համակարգերի տրամադրում, որը լիովին անվճար է։ Ընկերությունների աշխատակիցների ժամանակը խնայելու համար քարտի տրամադրման գործընթացն իրականացվում է հեռավար, բանկ այցելելու կարիք չկա։

IDBank принял участие в HR Expo 2024
IDBank принял участие в HR Expo 2024, представив свой эксклюзивный пакет IDsalary для систем расчета заработной платы.
HR Expo - это B2B-выставка и конференция, объединяющая HR-специалистов, бизнес-лидеров и отраслевых экспертов. Однодневное мероприятие служит важной платформой для обмена знаниями и изучения новых тенденций в области технологий и решений для управления человеческими ресурсами.
Команда департамента институционального бизнеса и партнерства IDBank была на выставке, чтобы рассказать представителям организаций об особенностях зарплатного пакета банка, который оптимально отвечает финансовым потребностям сотрудников компаний.
По сообщению банка, IDsalary предлагает гибкий и удобный способ перевода заработной платы, а также целый ряд преимуществ, которые улучшают банковский опыт и финансовое благополучие сотрудников.
Руководитель департамента институционального бизнеса и партнерства IDBank Артур Сейранян отметил, что банк постоянно работает над созданием персонализированных банковских решений, адаптированных под потребности бизнес-клиентов и способствующих их устойчивому росту.
«В IDBank мы понимаем сложности, с которыми сталкиваются компании при организации эффективной системы расчета заработной платы и предоставлении льгот для сотрудников. HR Expo - отличная возможность продемонстрировать наш эксклюзивный пакет компаниям».
Первый шаг для подключения к зарплатному пакету IDsalary - это его активация, которая включает открытие бизнес-счета и бесплатный доступ к онлайн- и мобильному банкингу. Для экономии времени сотрудников процесс выпуска карт осуществляется удаленно, без необходимости посещения банка.