Telcell-ը խաղարկել է տուն Երեւանում
Հիմնադրման 15 ամյակի առթիվ Telcell ընկերությունն իրականացրել է բնակարանի, ինչպես նաեւ՝ Եգիպտոսի ուղեւորության, iPhone 14-ի, Airpods 3-ի, սմարթ ժամացույցի եւ մոտ 45 այլ թանկարժեք նվերի խաղարկություն։
Երեքուկես ամիս տեւած խաղարկությունն ամփոփվել է ապրիլի 10-ին՝ ընկերության Facebook- ի եւ YouTube -ի էջերի ուղիղ հեռարձակմամբ։
Telcell ընկերությունից հայտնել են, որ խաղարկված գլխավոր մրցանակը՝ 62 քմ մակերեսով բնակարան Երեւանում, շահել է դիլիջանցի 25-ամյա Լիլիթ Աղաջանյանը:
«Լիլիթը Երեւանում ապրում է վարձակալած բնակարանում։ Պատրաստվում էր դիմել հիփոթեքային ծրագրով բնակարան ձեռք բերելու համար, բայց միաժամանակ հավատում էր, որ հենց ինքն է լինելու Telcell-ի խաղարկության գլխավոր հաղթողը»,- ասված է հաղորդագրությունում:
Նշվում է, որ իր գործունեության ողջ ընթացքում Telcell-ը մշտապես կարեւորել է յուրաքանչյուր հաճախորդի կարծիքը, հարմարավետությունը, գոհունակությունն ու անվտանգությունը՝ շարունակաբար ընդլայնելով հնարավորություններն ու ծառայությունները, պարբերաբար իրականացնելով ակցիաներ օգտատերերի համար։

Компания Telcell разыграла квартиру в Ереване
По случаю 15-летия со дня основания Telcell, компания реализовала розыгрыш квартиры в Ереване, а также поездка в Египет, iPhone 14, Airpods 3, смарт-часы и еще около 45 других дорогих подарков.
Розыгрыш, длившийся три с половиной месяца, завершился 10 апреля с прямой трансляцией страниц компании в Facebook и на YouTube.
По сообщению компании Telcell счастливой обладательницей главного приза - квартиры площадью 62 квадратных метра в Ереване, стала 25-летняя Лилит Агаджанян из Дилижана.
«Лилит живёт в съёмной квартире в Ереване. Девушка рассказывает, что собиралась оформить квартиру по ипотечной программе, но в то же время верила, что именно она будет главным победителем розыгрыша Telcell», - говорится в сообщении.
Отмечается, что на протяжении всей своей деятельности Telcell всегда ценил мнение, комфорт, удовлетворение и безопасность каждого клиента, постоянное расширение возможностей и услуг, регулярно проводя интересные акции для пользователей.