Յունիբանկը եւ Mastercard-ը նվիրում են տուրիստական ուղեւորություններ Հայաստանում եւ դեպի Դուբայ
Յունիբանկը եւ Mastercard-ը իրականացնում են համատեղ արշավ, որի շրջանակում նոր քարտապանները կարող են շահել տուրիստական ուղեւորություններ:
«Վայելիր ամառը Յունիբանկի եւ Mastercard-ի հետ» արշավի ընթացքում՝ որպես ամսական մրցանակ կխաղարկվեն 2 երկօրյա ուղեւորություն Հայաստանում երկու հոգու համար, իսկ գլխավոր մրցանակը կլինի 7-օրյա ուղեւորությունը Դուբայ երկու հոգու համար:
Ինչպես հայտնել են բանկից, «Վայելիր ամառը Յունիբանկի եւ Mastercard-ի հետ» արշավին կարող են մասնակցել այս տարվա մայիսից մինչեւ հուլիսը ներառյալ Յունիբանկում Mastercard տեսակի քարտ ձեւակերպած եւ արշավի ընթացքում ամսական 30 000 ՀՀ դրամ եւ ավելի գումարի անկանխիկ գնումներ կամ վճարումներ կատարած անձինք:
Գլխավոր մրցանակը կխաղարկվի արշավի ավարտին` նշված ժամանակահատվածում Mastercard տեսակի քարտ ձեւակերպած եւ 100 000 ՀՀ դրամ եւ ավելի գումարի անկանխիկ գնումներ կամ վճարումներ կատարած անձանց միջեւ: Արշավի մասնակիցների միջեւ հաղթողներն ընտրվելու են պատահականության սկզբունքով:
«Տարեցտարի Հայաստանում անկանխիկ վճարումները գնալով ավելի մեծ մասսայականություն են վայելում։ Ապրանքների եւ ծառայությունների համար վճարելու այս եղանակը հեշտ է եւ հարմար: Յունիբանկը կշարունակի խրախուսել հաճախորդներին կատարել անկանխիկ վճարումներ՝ առաջարկելով տարբեր արտոնություններով քարտեր եւ կատարելագործելով UNIMobile հավելվածը, որը կարելի է ներբեռնել App Store-ից եւ Google Play-ից»,- ասված է բանկի հաղորդագրությունում:
Mastercard քարտ ձեւակերպելու համար անհրաժեշտ է դիմել Յունիբանկի 54 մասնաճյուղից որեւէ մեկը:
«Վայելիր ամառը Յունիբանկի եւ Mastercard-ի հետ» արշավի կանոններին եւ պայմաններին կարելի է ծանոթանալ բանկի կայքում:

Юнибанк и Mastercard дарят туристические поездки по Армении и в Дубай
Юнибанк и Mastercard проводят совместную акцию, в рамках которой новые картодержатели могут выиграть туристическую поездку.
В рамках акции «Наслаждайся летом с Юнибанком и Mastercard» с мая по июль каждый месяц будут разыгрываться два двухдневных тура на двоих по Армении. Главным призом акции станет путешествие в Дубай на двоих, которое продлится семь дней.
Как отметили в банке, в розыгрыше акции «Наслаждайся летом с Юнибанком и Mastercard» могут участвовать физические лица, оформившие карты Mastercard в Юнибанке с мая по июль включительно и в период акции в месяц совершившие безналичные покупки или платежи на сумму 30 000 драмов и более.
Главный приз будет разыгран в конце акции среди участников, которые оформили карту Mastercard в указанный период и к моменту завершения акции совершили безналичные покупки или платежи на сумму 100 000 драмов и более. Победителей определит генератор случайных чисел.
«С каждым годом безналичные платежи в Армении набирают все большую популярность. Такой способ оплаты товаров и услуг является простым и удобным. Юнибанк продолжит стимулировать клиентов совершать безналичные платежи, предлагая карты с различными преимуществами, и совершенствуя мобильное приложение UNIMobile, которое можно скачать в App Store и Google Play», - говорится в сообщении банка.
Для оформления карты Mastercard можно обратиться в любой из 54 филиалов банка.
С условиями акции «Наслаждайся летом с Юнибанком и Mastercard» можно ознакомиться на сайте www.unibank.am.