MTS-ը հանգիստ է վերաբերվում հայաստանյան շուկա երրորդ օպերատորի մուտքին
Երեւան /Մեդիամաքս/. MTS խումբը հանգիստ է վերաբերվում բջջային երրորդ օպերատորի մուտքին հայաստանյան շուկա##:
Այդ մասին ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ի թղթակցին այսօր Երեւանում ասել է MTS-ի կորպորատիվ հաղորդակցության գծով փոխնախագահ Անդրեյ Տերեբենինը:
Նրա խոսքերով, կարգավորչի տեսանկետից տվյալ որոշումը լրիվ տրամաբանական է: “Vivacell-MTS-ն իրեն վստահ է զգում”,- շեշտել է MTS-ի փոխնախագահը: Նա նկատել է, որ ընկերությունը շատ բան է արել Հայաստանում իր ապրանքանիշի ամրապնդման համար:
Խոսելով Vivacell-MTS-ի վերջնական ռեբրենդինգի մասին` Անդրեյ Տերեբենինն ասել է, որ այդ հարցի քննարկումը շարունակվում է:
“Մենք ցանկանում ենք վերցնել ամանալավը MTS-ից եւ Vivacell-ից, որպեսզի դրանից շահեն հաճախորդները: Մենք չենք անի ոչինչ, ինչ կարող է հակասել մեր բաժանորդների շահերին”,- նշել է MTS-ի փոխնախագահը:

МТС спокойно относится к приходу третьего оператора на армянский рынок
Ереван /Медиамакс/. Группа МТС спокойно относится к приходу третьего мобильного оператора## на армянский рынок.
Об этом корреспонденту Медиамакс заявил сегодня в Ереване вице-президент МТС по корпоративным коммуникациям Андрей Теребенин.
По его словам, с точки зрения регулятора данное решение является совершенно логичнным.
«Vivaсell-MTS чувствует себя уверенно», - подчеркнул вице-президент МТС. Он заметил, что компания сделала очень много для укрепления своего бренда в Армении.
Говоря об перспективах окончательного ребрендинга Vivaсell-MTS, Андрей Теребенин сказал, что обсуждение данного вопроса продолжается.
«Мы хотим взять все лучшее от МТS и Vivaсell, чтобы от этого выиграли клиенты. Мы не будем делать ничего, что может противоречить интересам наших абонентов», -отметил вице-президент МТС.