EasyPay-ը ֆինանսական աջակցություն է տրամադրել Հատիսի դպրոցին
EasyPay ընկերությունը ֆինանսական աջակցություն է տրամադրել Հատիս գյուղի Վ․ Վարդանյանի անվան միջնակարգ դպրոցին, ինչի արդյունքում դպրոցն այս ուսումնական տարվա սկզբին դասվար է ունեցել:
Թափուր հաստիքը լրացրել է «Դասավանդի՛ր, Հայաստան»-ի ուսուցիչ-առաջնորդ Մարինե Մանջիկյանը։
EasyPay-ը, միանալով «Դասավանդի՛ր, Հայաստան»-ի «Nation-Builder»-ների շարքին, հոգ է տանում դպրոցի աշակերտների ուսումնական գործընթացն ավելի ինտերակտիվ դարձնելու համար անհրաժեշտ տեխնիկայի ձեռքբերման, ուսուցիչ-առաջնորդի տեղակայման եւ աշակերտների կողմից համայնքային նորարարական նախագծերի իրականացման ծախսերի համար՝ երկու տարի ժամկետով։
«Կարեւոր ու հիշվող ծանոթություն էր, ու Երեւան վերադարձանք ավելի ոգեւորված։ Համագործակցությունը շարունակական է, վստահ ենք, որ դրա արդյունքը ակնառու ազդեցություն կունենա ներկայիս ու ապագա հասարակության ձեւավորման վրա։ Հատիսը ու դպրոցը շատ ենք սիրել, անպայման նորից վերադառնալու առիթ կունենանք»,- ասել է «EasyPay» ընկերության մարքեթինգի բաժնի ղեկավար Տիգրան Պարսեղյանը։

Компания EasyPay оказала финансовую поддержку атисской школе
Компания EasyPay оказала финансовое содействие атисской школе имени В. Варданяна, в результате чего уже в начале этого учебного года образовательный фонд Teach For Armenia смог направить в местную школу долгожданного учителя - Марине Манджикян.
EasyPay, присоединившись к числу спонсоров программы Nation-Builders, взяло на себя расходы по приобретению оборудования, столь необходимого для полноценного образовательного процесса, и главное, имплементации инновационного школьного проекта в течении последующих двух лет, совместно разработанного детьми, под чутким руководством своего учителя.
«Это было особо запоминающимся знакомством со школой; мы вернулись в Ереван более вдохновленными. Сотрудничество продолжается, и мы уверены, что его результат окажет сильное влияние на формирование нашего общества - его настоящего и будущего. Мы очень полюбили Атис, и уверенны, что у нас будет возможность еще не раз вернуться сюда»,- сказал руководитель отдела маркетинга EasyPay Тигран Парсегян.