#Աշխատում_ենք_որ_հաղթենք․ բացվել է IDBank-ի «Շենգավիթ» մասնաճյուղը
IDBank-ն արդեն մասնաճյուղ ունի նաեւ Շենգավիթում․ այն հագեցած է ժամանակակից սպասարկման համար նախատեսված լավագույն տեխնոլոգիական լուծումներով եւ առանձնանում է սրահի յուրահատուկ ու նորաոճ ձեւավորմամբ:
Շենգավիթի մասնաճյուղում գործում է նաեւ IDBanking 24/7 սպասարկման գոտի, որով շաբաթական 7 օր, 24 ժամ կարելի է օգտվել 250-ից ավելի ծառայություններից՝ կանխիկի մուտքագրում/ելքագրում, հաշիվների համալրում, կոմունալ վճարումներ եւ այլն:
Այստեղ, ինչպես եւ IDBank-ի մյուս բոլոր մասնաճյուղերում, պահպանվում են առողջապահության նախարարության կողմից սահմանված բոլոր կանոնները։ Բոլոր տարածքները պարբերաբար ախտահանվում են, վերահսկվում է մարդկանց քանակը․ բանկի ներսում եւ դրսում առկա են համապատասխան գծանշումներ։ Աշխատակիցներն ապահովված են պաշտպանիչ եւ կանխարգելիչ բոլոր միջոցներով։
Բանկի Մանրածախ բիզնեսի տնօրեն Սուրեն Մարգարյանի խոսքով՝ #Հաղթելու համար պետք է շարունակենք գործել ուժերի գերլարումով եւ հատկապես խթանելով տնտեսության զարգացումը։
«Նոր մասնաճյուղի բացումը նպատակ ունի էլ ավելի հարմարավետ դարձնել IDBank-ի հաճախորդների փորձառությունը։ Իհարկե, բանկը շարունակում է կատարելագործել թվային ծառայությունները՝ նորարար մոտեցումներով լավագույն սպասարկում առաջարկելով հաճախորդներին եւ հնարավորություն ընձեռելով օգտվել հեռավար ծառայությունների լայն շրջանակից։ Բայց եւ այնպես, մասնաճյուղերի քանակն ու որակը պիտի մշտապես համապատասխանեն մեր հաճախորդների կարիքներին՝ ապահովելով բարձրորակ, ֆունկցիոնալ ու հաճելի սպասարկում»,- ասել է  Սուրեն Մարգարյանը։
Բանկում նաեւ նշել են, որ մասնաճյուղային ցանցի ընդլայնմանը զուգահեռ՝ շարունակում են կատարելագործել IDBank-ի առցանց հարթակը, որի միջոցով հաճախորդներն առանց տանից դուրս գալու եւ ավելորդ ջանքեր գործադրելու կարող են կատարել ցանկացած գործարք եւ օգտվել արդիականացված ծառայությունների լայն շրջանակից առավել հարմար եւ անվտանգ եղանակով։
«Շենգավիթ» մասնաճյուղը գտնվում է Բագրատունյաց 13 հասցեում․ այն IDBank-ի 13-րդ մասնաճյուղն է Հայաստանում։ Բանկը մասնաճյուղեր ունի Երեւանում, Վանաձորում, Գյումրիում, Էջմիածնում եւ Աբովյանում։

#Работаем_для_победы։ открылся новый филиал IDBank-а «Шенгавит»
IDBank отныне также представлен в административном районе Шенгавит: он оснащен лучшими технологическими решениями, предназначенными для современного обслуживания, и отмечается уникальным и стильным дизайном зала.
В филиале «Шенгавит» есть также зона обслуживания IDBanking 24/7, которая позволяет семь дней в неделю,  24 часа в сутки пользоваться более чем 200 услугами: введение/выведение наличных, пополнение счетов, погашение кредитов,  коммунальные платежи и т. д.
Здесь, как и во всех остальных филиалах IDBank-а, соблюдаются все правила, установленные Министерством здравоохранения. Все помещения регулярно дезинфицируются, контролируется количество людей: внутри и снаружи банка есть соответствующая маркировка. Все сотрудники обеспечены всеми защитными и профилактическими мерами.
По словам директора по розничному бизнесу Банка Сурена Маргаряна для того, чтобы #Победить, необходимо продолжать упорно работать, особенно способствуя развитию экономики.
«Цель открытия нового филиала - более комфортное обслуживание клиентов IDBank-а. Конечно, банк продолжает улучшать цифровые услуги, предлагая клиентам лучшее обслуживание с инновационными подходами, а также предоставляя возможность пользования широким спектром цифровых услуг. Но все же, количество и качество филиалов всегда должны соответствовать потребностям наших клиентов, обеспечивая качественное, функциональное и приятное обслуживание»,- сказал Сурен Маргарян.
В банке также отметили, что параллельно с расширением сети филиалов, продолжают улучшать онлайн-платформу IDBank-а, с помощью которой клиенты могут выполнять любые транзакции и пользоваться широким спектром обновленных услуг более удобным и безопасным способом, не выходя из дома и не прилагая лишних усилий.
Филиал «Шенгавит» находится по адресу: Багратуняц 13. Это 13-й филиал IDBank-а в Армении. Банк имеет филиалы в Ереване, Ванадзоре, Гюмри, Эчмиадзине и в Абовяне.