Հայբիզնեսբանկ. Քարտից քարտ արագ փոխանցման հնարավորություն
«Այսուհետ Հայբիզնեսբանկի քարտապանները հնարավորություն ունեն կատարել քարտից քարտ փոխանցումներ Հայաստանի եւ Արցախի Հանրապետությունների տարածքում գործող բոլոր բանկերի բանկոմատների միջոցով (բացառությամբ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի)»,- ասված է հաղորդագրությունում:
Քարտից քարտ փոխանցումները կարող են կատարվել ինչպես Հայբիզնեսբանկի, այնպես էլ Հայաստանի եւ Արցախի տարածքում գործող այլ բանկերի քարտերին (բացառությամբ ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի), ընդ որում՝ 24/7 ռեժիմով:
«Հայբիզնեսբանկը, առաջնորդվելով մշտապես հասանելի լինելու սկզբունքով, շարունակում է կատարելագործել իր ծառայությունները՝ հաճախորդների հարմարավետությունն ապահովելու եւ ժամանակը խնայելու նպատակով:
Քարտից քարտ փոխանցումների համար կգանձվեն բանկում գործող սակագների համաձայն սահմանված միջնորդավճարները:

Армбизнесбанк: возможность быстрого перевода денег с карты на карту
«Отныне картодержатели Армбизнесбанка могут осуществлять переводы с карты на карту через банкоматы всех банков, функционирующих на территории Армении и Арцаха (кроме Банка ВТБ (Армения))»,- отмечается в сообщении.
Переводы с карты на карту можно осуществлять как на карты Армбизнесбанка, так и на карты других банков Армении и Арцаха (кроме Банка ВТБ (Армения)), при этом в режиме 24/7.
«Армбизнесбанк, руководствуясь принципом непрерывной доступности, продолжает совершенствовать свои услуги для обеспечения удобства клиентов и экономии времени.
Для совершения переводов с карты на карту будут взиматься комиссии, установленные в соответствии с тарифами банка.