Վերաբացվել է Հայբիզնեսբանկի հասցեափոխված «Մասիս» մասնաճյուղը
Մասիս քաղաքի Կենտրոնական հրապարակ 55 հասցեում արդեն գործում է Հայբիզնեսբանկի հասցեափոխված «Մասիս» մասնաճյուղը:
Բանկում նշել են, որ «մասնաճյուղի նոր տարածքն ապահովված է բարձրակարգ սպասարկման եւ բանկային այլ ծառայությունների մատուցման համար անհրաժեշտ ժամանակակից սարքավորումներով»:
Մասնաճյուղի վերաբացման արարողությանը հրավիրված էին պաշտոնատար անձինք Արարատի մարզից, բարձրաստիճան հյուրեր եւ հաճախորդներ:
«Միջոցառման ընթացքում ներկայացվեց առավել հարմար սպասարկման համար անհրաժեշտ բոլոր միջոցներով հագեցած մասնաճյուղը՝ այստեղ հաշվի են առնվել ոչ միայն ժամանակակից ստանդարտների բոլոր պահանջները, այլեւ հաճախորդների ցանկությունները: Առկա է հերթերի էլեկտրոնային կառավարման համակարգ, հարմարավետ սպասասրահ եւ հաճախորդներին ուղղորդող աշխատակից:
Հայբիզնեսբանկը շարունակելու է մասնաճյուղերի արդիականացման գործընթացն ու հաճախորդներին նորարարական մոտեցումներով ներկայանալու իր քաղաքականությունը:
Շուրջ 30 տարի Հայբիզնեսբանկը մատուցում է բարձրորակ ծառայություններ՝ ընդլայնելով մասնաճյուղային ցանցը: Բանկի համար առանցքային է մեր երկրի տարբեր մարզերում եւ համայնքներում ապրող քաղաքացիների համար ծառայությունների ամբողջական փաթեթը հասանելի դարձնելը:
Բանկի բարձր վարկանիշը պահպանելու գրավականն է՝ հաճախորդների սպասումները մշտապես գերազանցելու, յուրաքանչյուրին կարեւորելու քաղաքականությունը»,- ասված է հաղորդագրությունում:

Состоялось переоткрытие филиала «Масис» Армбизнесбанка
В городе Масис состоялось переоткрытие филиала «Масис» Армбизнесбанка по новому адресу – Центральная площадь 55.
В банке отметили, что «новое помещение филиала  оснащено современным оборудованием, необходимым для качественного обслуживания и других банковских услуг».
На официальной церемонии переоткрытия филиала были приглашены должностные лица из Араратской области, высокопоставленные гости и клиенты.
«Во время мероприятия был представлен филиал, оснащенный всеми средствами, необходимыми для максимально удобного обслуживания: здесь учтены не только все требования современных стандартов, но и пожелания клиентов. Существует электронная система управления очередью, удобный зал ожидания и сотрудник, который будет направлять клиентов в нужные им зоны обслуживания.
Армбизнесбанк будет продолжать процесс модернизации филиалов и свою инновационную политику.
В течение около 30-и лет Армбизнесбанк предоставляет высококачественные услуги, расширяя свою филиальную сеть. Предоставление полного спектра услуг для граждан, проживающих в разных регионах и общинах нашей страны, является ключевым для банка.
Залогом для поддержания высокого рейтинга банка является политика постоянного превышения ожиданий клиентов и придания важности каждому из них»,- говорится в сообщении банка.