“Կոնվերս բանկը” հայտարարեց “Մինչեւ տարեվերջ 6 նոր մասնաճյուղ” ծրագրի մեկնարկի մասին
Երեւան, 29 նոյեմբերի /ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ/. “Կոնվերս բանկը” հայտարարեց “Մինչեւ տարեվերջ 6 նոր մասնաճյուղ” ծրագրի մեկնարկի մասին:
Բանկի մարկետինգի բաժնում ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնեցին, որ “Կոնվերս բանկի” 2007 թվականի գործունեության ռազմավարությունում առանձնահատուկ տեղ է զբաղեցնում մասնաճյուղերի ցանցի ընդլայնան գործընթացը:
Նոյմեբերի 28-ին սկսեց գործել “Աբովյան” մասնաճյուղը` ազդարարելով “Մինչեւ տարեվերջ 6 նոր մասնաճյուղ” ծրագրի ակտիվ փուլի մեկնարկը:
Մինչեւ տարեվերջ եւս 2 մասնաճյուղեր կբացվեն Երեւանում` “Նոր Նորք” եւ “Կասկադ” եւ 3-ը մարզերում` ”Էջմիածին”, “Իջեւան” եւ “Կումայրի”:
“Կոնվերս բանկում” նշեցին, որ սկսում են կիրառել հաճախորդների սպասարկման առավել ժամանակակից եւ թարմ մոտեցումներ, որոնք համապատասխանում են ISO 9001:2000 որակի կառավարման միջազգային ստանդարտներին:
“Որպես ունիվերսալ առեւտրային բանկ, “Կոնվերս բանկը” մշակել է մատուցվող ծառայությունների այնպիսի մրցունակ փաթեթ, որից կարող են օգտվել հասարակության լայն սեգմենտները, տնտեսության ամենատարբեր ոլորտները ներկայացնող իրավաբանական եւ մասնավոր անձինք”, - նշեցին բանկում:
Նոյեմբերի 28-ին բացված “Աբովյան” մասնաճյուղը օն-լայն կապի միջոցով միացված է “Կոնվերս բանկի” ավտոմատացված սպասարկման համակարգին եւ մասնաճյուղի հաճախորդներին հնարավորություն է տալիս անհրաժեշտության դեպքում կատարել ցանկացած գործարք` օգտագործելով գլխամասային գրասենյակի հնարավորությունները:
“Աբովյան” մասնաճյուղի բացման կապակցությամբ նոյեմբերի 28-ից մինչև դեկտեմբերի 28-ը հայտարարվում է ակցիա. մասնաճյուղում ընթացիկ հաշիվ բացող իրավաբանական անձանցից չի գանձվի հաշվի նվազագույն մնացորդ, իսկ ֆիզիկական անձանց անվճար որպես նվեր կտրվի VISA ELECTRON պլաստիկ քարտ` 3000 ՀՀ դրամ մնացորդով:
Տարեվերջին “Կոնվերս բանկ” ՓԲԸ մասնաճյուղերի ընդհանուր թիվը կկազմի 23` նախկին 17-ի փոխարեն: 2008թ. ընթացքում Բանկի մասնաճյուղերի ընդլայնման գործընթացը կշարունակվի:

«Конверсбанк» объявил о начале программы «6 новых филиалов до конца года»
Ереван, 29 ноября /Медиамакс/. «Конверсбанк» объявил о начале программы «6 новых филиалов до конца года».
Как сообщили Медиамакс в отделе маркетинга «Конверсбанка», процесс расширения филиальной сети занимает особое место в стратегической программе банка на 2007 год.
28 ноября начал действовать филиал «Конверсбанка» «Абовян», ознаменовав начало активной фазы программы «6 новых филиалов до конца года».
Еще два филиала будут открыты в Ереване - «Нор Норк» и «Каскад», три других в марзах Армении – «Кумайри», «Эчмиадзин» и «Иджеван».
В «Конверсбанке» отметили, что начинают применять современные подходы к обслуживанию клиентов, соответствующие, в частности, международным стандартам управления качества ISO 9001:2000. «Будучи универсальным коммерческим банком, «Конверсбанк» разработал конкурентоспособный пакет услуг, которым могут воспользоваться широкие сегменты общества, юридические и частные лица, работающие в разных сферах экономики», - отметили в банке.
Филиал «Абовян», открытый 28 ноября, в режиме он-лайн подключен к единой базе данных «Конверсбанка» и дает клиентам возможность осуществлять любые сделки с использованием возможностей головного офиса.
В связи с открытием филиала «Абовян» «Конверсбанк» объявил о начале акции, которая продлится до 28 декабря - с юридических лиц, открывающих счет в данном филиале, не будет взиматься минимальный остаток со счета, а физические лица будут бесплатно получать карту Visa Electron с остатком в 3 тысячи драмов.
К концу года число филиалов «Конверсбанка» составит 23 вместо прежних 17-и. Процесс расширения филиальной сети продолжится в 2008 году.