ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հանդես է եկել ապառիկ վարկավորման նոր առաջարկով
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը ապառիկ վարկավորման զարգացման եւ կատարելագործելու նպատակով պայմանագիր է կնքել ՎիվաՍել-ՄՏՍ ընկերության հետ:
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը աշխատում է իր հաճախորդների համար առավել հարմարավետ պայմաններ ստեղծել եւ ներկայացնում է արագ վարկավորման նոր պայմաններ»,- նշված է հաղորդագրությունում:
Բանկն առաջարկում է օգտվել ՄՏՍ-ի 73 սպասարկման կետերից, որտեղ հաճախորդները կարող են ստանալ վարկ տեղում հետեւյալ ապրանքատեսակների համար.
- Հեռախոսներ
- Պլանշետներ
- Երթուղիչներ
Բանկի կողմից մշակվել է վճարման հետեւյալ համակարգ.
- Նախնական վճար` 0%
- Տոկոսադրույք` 0%
- Ամսական վճար հիմնական գումարից` 1%
«Այսպիսով, ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի ջանքերի շնորհիվ բանկային ֆինանսավորմամբ ապրանք ձեռք բերելը դարձել է ավելի հարմար եւ արագ»,- եզրափակել են բանկում:

Банк ВТБ (Армения) выступил с новым предложением кредитования в рассрочку
Банк ВТБ (Армения) с целью развития и улучшения кредитования в рассрочку подписал договор с компанией ВиваСелл-МТС.
«Банк ВТБ (Армения) работает для создания наиболее комфортных условий для своих клиентов и предлагает удобные и быстрые кредиты в рассрочку»,- отмечается в сообщении.
Банк предоставляет возможность пользоваться 73 точками обслуживания компании МТС, где клиенты имеют возможность на месте оформить кредит на следующие продукты:
- Телефоны
- Планшеты
- Роутеры
Банк ВТБ (Армения) разработал следующий способ оплаты:
- Первоначальный взнос - от 0%
- Ставка - 0%
- Ежемесячная комиссия от основной суммы - 1%
«Таким образом, благодаря усилиям Банка ВТБ (Армения), приобретение продукта через банковское финансирование становится значительно удобней и быстрее»,- заключили в банке.