Հայտնի են ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի եւ Unistream-ի համատեղ ակցիայի հաղթողները
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկն ու Unistream դրամական փոխանցումների համակարգն ամփոփել են «Հաղթող փոխանցում» համատեղ ակցիայի արդյունքները:
Ինչպես նշել են բանկում, ակցիային մասնակցել են այն քաղաքացիները, որոնք ապրիլի 18-ից օգոստոսի 18-ն ընկած ժամանակահատվածում ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի միջոցով Unistream համակարգով կատարել եւ/կամ ստացել են ամենամեծ քանակությամբ դրամական փոխանցումները, եւ/կամ փոխանցումներ կատարել դեպի ՎՏԲ խմբի Ուկրաինայի, Ղազախստանի, Վրաստանի եւ Ռուսաստանի Unistream դրամական փոխանցումների համակարգի սպասարկման կետեր:
Պատահական ընտրության արդյունքում ակցիայի 100 ամենաակտիվ մասնակիցներից ընտրվել են 10 հաղթողները` Նվարդ Պետրոսյան, Աղավնի Ներսիսյան, Դիանա Սարգսյան, Արթուր Մանուկյան, Արթուր Կասինյան, Մանվել Ավետիսյան, Քրիստինե Մնացականյան, Սյուզաննա Ղազարյան, Ռազմիկ Մանուչարյան եւ Քրիստինե Պապոյան:
Հաղթողներին շնորհվել է 100 հազ. դրամի պարգեւ, որով կարելի է գնել կենցաղային տեխնիկա բանկի առաջարկած առեւտրի կենտրոններից:

Известны победители совместной акции Банка ВТБ (Армения) и Unistream
Банк ВТБ (Армения) и система денежных переводов Unistream подвели итоги совместной акции «Выигрышный перевод».
Как отметили в банке, в акции приняли участие граждане, которые в период с 18 апреля по 18 августа отправили и/или получили наибольшее количество денежных переводов по системе денежных переводов Unistream через Банк ВТБ (Армения) в банки группы ВТБ в Украине, Казахстане, Грузии и в точки обслуживания Unistream в России.
Посредством случайной выборки среди 100 самых активных участников акции «Выигрышный перевод» было определено 10 победителей: Нвард Петросян, Агавни Нерсисян, Диана Саргсян, Артур Манукян, Артур Касинян, Манвел Аветисян, Кристине Мнацаканян, Сюзанна Казарян, Размик Манучарян, Кристине Папоян.
Каждому из них были вручены сертификаты на 100 000 драмов для приобретения бытовой техники из предлагаемых банком торговых точек.