TeleTrade Armenia-ն ներկայացրել է նոր գրասենյակի առավելությունները
TeleTrade Armenia ուսումնական եւ վերլուծական կենտրոնն այսուհետ կգործի  ավելի մեծ եւ հարմարավետ գրասենյակում, ինչը հնարավորություն կտա առավել արդյունավետ կազմակերպել ուսումնական գործընթացը:
Նախօրեին կայացած շնորհանդեսի ընթացքում TeleTrade Armenia-ի տնօրեն Վահե Շահինյանը նշել է, որ նոր գրասենյակի բացումը համընկել է կազմակերպության  վերաբրենդավորման աշխատանքների պաշտոնական ավարտի հետ: «Սա շատ խորհրդանշական է, քանի որ TeleTrade միջազգային ֆինանսական ուսումնական ընկերության փիլիսոփայությունը ենթադրում է շարունակական զարգացում ու կատարելագործում, եւ նոր գրասենյակ տեղափոխվելիս մենք ղեկավարվում էինք հենց այդ մոտեցումներով»,- նշել է ընկերության ղեկավարը:
TeleTrade Armenia ուսումնական եւ վերլուծական կենտրոնն իր գործունեությունն է սկսել Հայաստանում 2012թ. ապրիլին: Այս ժամանակահատվածում ձեւավորվել են ավելի քան 250 ուսումնական խմբեր: Իսկ 2012թ. վերջին TeleTrade Armenia-ն ներկայացրել է «Վաստակիր բորսայում» գիրքը, որի հիմնական նպատակն է օգնել հայրենական թրեյդերներին արհեստավարժ եւ գրագետ աշխատել բորսաներում:
Ինչպես եւ նախկինում, TeleTrade Armenia-ի գրասենյակը տեղակայված է «Piazza Grande» բիզնես-կենտրոնում՝ զբաղեցնելով, սակայն, ավելի մեծ եւ հարմարավետ տարածք: Վահե Շահինյանի փոխանցմամբ, նոր գրասենյակը բաժանված է 3 հիմնական գոտիների, որոնք, համապատասխանաբար, նախատեսված են տեսական, գործնական եւ խորացված ուսուցման դասընթացների կազմակերպման համար:

TeleTrade Armenia представил преимущества нового офиса
Учебно-аналитический центр TeleTrade Armenia отныне будет работать в более просторном и комфортном офисе, что даст возможность повысить эффективность учебного процесса.
В ходе состоявшейся накануне презентации директор TeleTrade Armenia Ваге Шагинян отметил, что открытие нового офиса совпало с официальным завершением работ по ребрендингу организации.
«Это очень символично, поскольку философия международной финансовой учебной компании TeleTrade предполагает постоянное развитие и совершенствование, и при выборе нового офиса мы руководствовались именно этими подходами», - отметил руководитель компании.
Учебно-аналитический центр TeleTrade Armenia начал свою деятельность в Армении в апреле 2012 года. За этот период были сформированы более 250 учебных групп. А в коце 2012 года TeleTrade Armenia презентовал книгу «Заработай на бирже», основной целью которой является оказание содействия отечественным трейдерам в вопросе профессиональной и грамотной работы на биржах.
Как и прежде, офис TeleTrade Armenia расположен в бизнес-центре «Piazza Grande», но занимает более большую и кофортную офисную площадь. Как отметил Ваге Шагинян, новый офис разделен на 3 зоны, которые, соответственно, предусмотрены для организации теоретических, практических занятий и углубленных учебных курсов.