Առէկսիմբանկն առաջարկում է «Տոնական» ավանդատեսակ՝ նվիրված անկախության 20-ամյակին
Երեւան/Մեդիամաքս/. Հայաստանի անկախության 20-ամյակի կապակցությամբ սեպտեմբերի 15-ից մինչև հոկտեմբերի 14-ը «Առէկսիմբանկ – Գազպրոմբանկի խումբ» ՓԲԸ-ն առաջարկում է նոր «Գազպրոմբանկ-Տոնական» ավանդատեսակը:
Ավանդներն ընդունվում են ՀՀ դրամով, ավանդի նվազագույն չափը կազմում է 50 000 ՀՀ դրամ`13% տարեկան տոկոսադրույքով, 366 օր ժամկետով և տոկոսների ամենամսյա վճարմամբ, հայտնեցին բանկի մամլո ծառայությունում:
Ավանդատուների ցանկությամբ բանկը կարող է տրամադրել Maestro տեսակի միջազգային վճարային քարտեր` առանց սպասարկման վճարի և չնվազող մնացորդի, ինչպես նաև վարկային գիծ (միևնույն արժույթի գումարի 90%-ի չափով, ներդրված ավանդի +3,0% տոկոսադրույքով):

Арэксимбанк предлагает “Праздничный” вклад по случаю 20-летия независимости
Ереван/Медиамакс/. С 15 сентября по 14 октября по случаю 20-летия независимости РА  Арэксимбанк-группа Газпромбанка запустил новый депозит «Газпромбанк-Праздничный».
Вклады принимаются в драмах по ставке 13% годовых сроком на 366 дней; минимальная сумма вклада – 50 000 драмов, проценты выплачиваются ежемесячно, сообщили в пресс-службе банка.
По желанию вкладчикам предоставляется международная пластиковая карта Maestro без неснижаемого остатка и без удержания комиссии за годовое обслуживание карточного счета, с открытием кредитной линии до 90% от суммы депозита и процентной ставкой +3,0% годовых.