IDBank. Վերանորոգման վարկերը՝ արագ ու մատչելի
IDBank-ն առաջարկում է ՀՀ դրամով մատչելի ու արագ վարկեր առաջնային շուկայից ձեռքբերված կամ ձեռքբերվող անշարժ գույքի վերանորոգման ու կահավորման համար։
Տրամադրվող վարկի գումարի չափը 2 միլիոնից մինչև 20 միլիոն ՀՀ դրամ է՝ 13․75% անվանական, և 14.50-14.80% տարեկան փաստացի տոկոսադրույքներով, որը հնարավոր կլինի մարել առավելագույնը 120 ամսվա ընթացքում։ Մինչև 10 մլն ՀՀ դրամի վարկը բանկը տրամադրում է առանց եկամուտների վերլուծության։
Բանկից հայտնել են, որ այլևս ստիպված չեք լինի վճարել վարկի տրամադրման միանվագ միջնորդավճար, սպասարկման, վարկային հայտի ուսումնասիրության ու գումարի կանխիկացման միջնորդավճարներ։ Վարկի հաստատումը շատ արագ է տեղի ունենում․ Բանկը մինչև 2 աշխատանքային օրվա ընթացքում կտեղեկացնի քեզ վարկի տրամադրման որոշման մասին։
«Սա հրաշալի հնարավորություն է նյարդեր ու գումար խնայելու համար, ուստի շտապեք դիմել IDBank-ի մոտակա մասնաճյուղ կամ կապ հաստատել բանկի կոնտակտային կենտրոնի հետ՝ վարկի հայտի դիմումը ներկայացնելու նպատակով»,- ասվում է բանկի հաղորդագրությունում։

IDBank: Кредиты на ремонт - быстро и доступно
IDBank предлагает доступные и быстрые кредиты в драмах для ремонта и обстановки недвижимости, приобретённой или приобретаемой на первичном рынке.
Сумма кредита составляет от 2 до 20 миллионов драмов. Номинальная процентная ставка - 13,75% годовых, эффективная - 14,50 - 14,80% годовых. Срок погашения - до 120 месяцев. Кредиты на сумму до 10 миллионов драмов предоставляются без анализа доходов.
По сообщению банка, в этом случае вы освобождаетесь от всех возможных хлопот и дополнительных расходов: вам больше не придётся платить единовременную комиссию за предоставление кредита, за обслуживание, за рассмотрение кредитной заявки или за снятие наличных. А решение о предоставлении кредита принимается очень быстро: банк сообщит вам о своём решении в течение 2 рабочих дней.
«Это отличная возможность сэкономить и деньги, и нервы, поэтому поспешите обратиться в ближайшее отделение IDBank или свяжитесь с контакт-центром Банка, чтобы подать заявку на кредит», - говорится в сообщении банка.