IDBank-ը շնորհակալության օր է կազմակերպել հաճախորդների համար
IDBank-ը կրկին Հաճախորդների շնորհակալության օր է կազմակերպել, այս անգամ՝ Արաբկիր մասնաճյուղում։ Ավանդույթը բանկն ամեն անգամ տանում է տարբեր մասնաճյուղեր՝ սպասարկվող հաճախորդների համար այդ օրը վերածելով տոնի։
Արաբկիր մասնաճյուղում հաճախորդները մասնակցել են խաղարկությանը, շահել idcoin-ներ եւ հյուրասիրվել քաղցրավենիքով։
«Արաբկիր» մասնաճյուղի կառավարիչ Սուրեն Մելիքյանի խոսքով՝ թիմն արդեն հասցրել է սիրել այս փոքրիկ միջոցառումն ու այստեղ էլ անհամբերությամբ էին սպասում․
«Թե՛ մեր թիմի, թե՛ հաճախորդների տրամադրությունը ողջ օրը կրկնակի բարձր էր տիրող մթնոլորտից։ Սա հիանալի օրինակ է, որ մենք ոչ միայն ձգտում ենք սպասարկման լավագույն փորձառությամբ ապահովել մեր հաճախորդներին, այլ նաեւ այդ գործընթացը պարբերաբար դարձնել առավել հաճելի եւ անակնկալներով լի»։
«Մեր հաճախորդները մեր տարբեր նախաձեռնությունների ու անակնկալների միջոցով հաճախ են ստանում մեր շնորհակալությունն ու երախտագիտությունը, մենք էլ ամեն անգամ լսում ենք դրական հետադարձ կապ։ Շնորհակալության օրվա ավանդույթը շարունակելով՝ եկել ենք Արաբկիր՝ եւս մեկ անգամ ընդգծելու, որ IDBank-ի կարեւոր առաքելությունը առաջին հերթին հաճախորդներին լավագույն սպասարկմամբ ապահովելն է։ Օրը, իրոք, ստացված է այստեղ», - ասել է IDBank-ի Հաճախորդների փորձառության մենեջեր Սեդա Ավագյանը։
«Ամենօրյա հերթական սպասարկումը այս անգամ տարբերվող դարձավ հաճախորդների համար․ նրանք ուրախությամբ պտտում էին խաղարկության անիվը, շահում idcoin-ներ, ստանում նվերներ ու վայելում տարբերվող միջավայրը։ Ստացած idcoin-ները հաջողակները կարող են օգտագործել ամենուր, ուր կա Իդրամով վճարում կատարելու հնարավորություն, այսինքն՝ ավելի քան 25000 վաճառակետում»,- ասվում է հաղորդագրությունում:

IDBank организовал день благодарности для клиентов
IDBank вновь организовал День благодарности для клиентов - на этот раз в филиале «Арабкир». Банк с любовью переносит эту ставшую традицией инициативу в разные филиалы, превращая обычный день в настоящий праздник для своих клиентов.
В филиале «Арабкир» гостей ждали приятные сюрпризы: они приняли участие в розыгрыше, выиграли idcoin и насладились угощениями.
По словам менеджера филиала «Арабкир», Сурена Меликяна, команда уже успела полюбить это тёплое мероприятие и с нетерпением ждала его и в этом филиале.
«Весь день настроение было особенно приподнятым - и у нашей команды, и у клиентов, благодаря созданной атмосфере. Это отличный пример того, как мы стремимся не просто обеспечить качественный сервис, но и сделать процесс обслуживания более приятным, тёплым и полным приятных сюрпризов».
«Наши клиенты часто получают нашу благодарность и признательность через разные инициативы и сюрпризы, и мы всегда с радостью слышим положительные отзывы. Продолжая традицию Дня благодарности, мы приехали в Арабкир, чтобы ещё раз подчеркнуть: важнейшая миссия IDBank - это, прежде всего, предоставление качественного сервиса. И этот день стал тому подтверждением», - сказала Менеджер по работе с клиентами IDBank Седа Авагян.
«На этот раз привычный день в банке стал для клиентов особенным: с улыбкой они крутили колесо удачи, выигрывали idcoin-ы, получали подарки и наслаждались необычной атмосферой. Полученные idcoin-ы можно использовать везде, где принимаются платежи через Idram - а это более 25 000 торговых точек», - говорится в сообщении.