“Կոնվերսբանկն” ավարտել է “Մինչեւ տարեվերջ 6 նոր մասնաճյուղեր” ծրագրի իրականացումը
Երեւան, 28 դեկտեմբերի /ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ/. “Կոնվերսբանկն” Երեւանում բացել է “Կասկադ” մասնաճյուղն ու ավարտել է “Մինչեւ տարեվերջ 6 նոր մասնաճյուղ” ծրագրի իրականացումը:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնեցին “Կոնվերսբանկի” մարկետինգի բաժնում, մասնաճյուղն առաջարկելու է ունիվերսալ բանկային ծառայությունների լայն տեսակականի:
Նոյեմբերի 14-ին մեկնարկած “Մինչեւ տարեվերջ 6 նոր մասնաճյուղ” ծրագրի շրջանակում “Կոնվերսբանկը” բացել է “Էջմիածին”, “Աբովյան”, “Նոր-Նորք”, “Իջեւան”, “Կումայրի” եւ “Կասկադ” մասնաճյուղերը:
“Այս գործընթացը 2008 թ. կունենա ակտիվ շարունակություն, բանկի ծառայությունները մատչելի կլինեն նաեւ Հայաստանի հեռավոր մարզերում”,- ասել են “Կոնվերսբանկում”:

«Конверсбанк» завершил реализацию программы «6 новых филиалов до конца года»
Ереван, 28 декабря /Медиамакс/. «Конверсбанк» открыл в Ереване филиал «Каскад» и завершил реализацию программы «6 новых филиалов до конца года».
Как сообщили Медиамакс в отделе маркетинга «Конверсбанка», филиал будет предоставлять широкий ассортимент универсальных банковских услуг.
В рамках стартовавшей 14 ноября программы «6 новых филиалов до конца года», «Конверсбанк» открыл филиалы «Эчмиадзин», «Абовян», «Нор-Норк», «Иджеван», «Кумайри» и «Каскад».
«Этот процесс получит активное продолжение в 2008 году, услуги банка будут доступны также в отдаленных частях Армении», - сказали в «Конверсбанке».