Հայբիզնեսբանկի «Զվարթնոց» մասնաճյուղը կգործի 24/7 ռեժիմով
Հուլիսի 29-ին գործարկվել է Հայբիզնեսբանկի նոր մասնաճյուղը Երեւանի «Զվարթնոց» օդանավակայանի նոր ուղեւորային համալիրի ժամանման սրահի հանրային գոտում:
Ինչպես նշել են բանկում, մասնաճյուղի նոր եւ ժամանակակից պայմանները հնարավորություն կընձեռեն Հայբիզնեսբանկի հաճախորդներին օգտվել բանկի կողմից մատուցվող ծառայությունների եւ պրոդուկտների ամբողջ տեսականուց՝ ավանդային եւ վարկային պրոդուկտների ձեւակերպում, հաշիվների համալրում, դրամական փոխանցումների իրականացում, կոմունալ վճարումների իրականացում, բանկի աշխատակիցների խորհրդատվություն եւ այդ ամենը 24/7 ռեժիմով:
««Զվարթնոց» նոր մասնաճյուղի բացումը Հայբիզնեսբանկի վաճառքների ցանցի ընդլայնմանն ու արդիականացմանն ուղղված համալիր միջոցառումների փուլերից մեկն է: Հետագայում բանկը նախատեսում է բացել եւս մի քանի մասնաճյուղեր/սպասարկման գոտիներ, որոնք հաճախորդներին կսպասարկեն 24/7 ռեժիմով»,- ամփոփել են բանկում:

Филиал «Звартноц» Армбизнесбанка будет действовать в режиме 24/7
29-го июля в общественной зоне зала прибытия пассажирского комплекса аэропорта «Звартноц» заработал новый филиал Армбизнесбанка.
Как отметили в банке, в данном филиале клиенты Армбизнесбанка будут иметь возможность в новых и современных условиях воспользоваться всем спектром услуг и продуктов, предоставляемых банком: оформление депозитных и кредитных продуктов, пополнение счетов, осуществление денежных переводов, оплата коммунальных платежей, консультации сотрудников банка и все это в режиме 24/7.
«Открытие нового филиала «Звартноц» - один из этапов комплексныx мероприятий, направленныx на расширение и модернизацию сети продаж Армбизнесбанка. В дальнейшем банк планирует открытие еще нескольких филиалов/зон, которые будут обслуживать своих клиентов в режиме 24/7»,- заключили в банке.