Հայաստանում անցկացվում է «Տրոյկա դիալոգ»-ի գործընկերների «հրաժեշտի պարահանդեսը»
Այս օրերին Հայաստանում անցկացվում է «Տրոյկա դիալոգ» ներդրումային ընկերության գործընկերների «հրաժեշտի պարահանդեսը»:
Հիշեցնենք, որ այդ միջոցառման մասին վերջերս «Վեդոմոստի» թերթի հետ հարցազրույցում պատմել էր գործարար եւ բարեգործ Ռուբեն Վարդանյանը:
«Գործընկերությունն ավարտում է իր կյանքը: Հունիսին Հայաստանում կկազմակերպվի գործընկերների հրաժեշտի պարահանդեսը: Չեմ կասկածում, որ մարդիկ կշարունակեն շփվել: Մենք արդեն ունենք հաստատված համատեղ բարեգործական ծրագիր, որը թույլ կտա հիշատակ թողնել «Տրոյկա դիալոգ» ընկերության մասին՝ օգնելով ապագա տաղանդավոր ֆինանսիստներին: Սակայն նախկին ձեւաչափով` որպես արդյունավետ աշխատանքային մեխանիզմ, գործընկերությունը դադարեցրեց իր գոյությունը 2014թ. հունվարի 1-ին: Գործընկերների հետ բոլոր պաշտոնական հաշվարկները կկատարվեն մինչեւ հաջորդ տարվա հունվարի վերջը»,- նշել էր Ռուբեն Վարդանյանը:

В Армении проходит прощальный «бал партнеров» компании «Тройка диалог»
Напомним, что об этом мероприятии в недавнем интервью газете «Ведомости» рассказал предприниматель и меценат Рубен Варданян.
«Партнерство заканчивает свою жизнь. В июне будет прощальный бал партнеров в Армении. Не сомневаюсь, что люди продолжат общаться. У нас уже утвержден совместный благотворительный проект, который позволит оставить память о компании «Тройка диалог» благодаря поддержке будущих талантливых финансистов. Однако в прежнем формате, как действующий рабочий механизм, партнерство закончило свое существование 1 января 2014 г. Все формальные расчеты с партнерами пройдут до конца января следующего года», - отмечал Рубен Варданян.