“Անելիք Բանկը” վերսկսում է ֆիզիկական անձանց վարկավորումը ապրանքներն ապառիկ գնելու նպատակով
Երեւան/Մեդիամաքս/. “Անելիք Բանկը” վերսկսում է ֆիզիկական անձանց վարկավորումը ապառիկ ապրանքներ ձեռք բերելու նպատակով:
Ինչպես Մեդիամաքսին հայտնել են “Անելիք Բանկի” մամուլի ծառայությունում, վարկի տարեկան տոկոսադրույքը կազմում է 21%, առավելագույն գումարը` 2 մլն դրամ, մարման առավելագույն ժամկետը` 3 տարի:
Բոլոր անհրաժեշտ փաստաթղթերի ներկայացման դեպքում վարկը տրամադրվում է 1-2 բանկային օրվա ընթացքում:
Այդ վարկատեսակի վերսկսմամբ “Անելիք Բանկը” համալրել է սպառողական վարկավորման ապրանքատեսականին: Մասնավորապես, բանկը տրամադրում է ավտովարկեր, հիփոթեքային, ուսանողական վարկեր, ինչպես նաեւ վարկավորում է ֆիզիկական անձանց ապառիկ ապրանքներ ձեռք բերելու նպատակով:

«Банк Анелик» возобновляет кредитование физических лиц для приобретения товаров в рассрочку
Ереван/Медиамакс/. «Банк Анелик» возобновляет кредитование физических лиц для приобретения товаров в рассрочку.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе «Банка Анелик», годовая ставка кредита составит 21%, максимальная сумма - 2 млн драмов, максимальный срок погашения - 3 года.
При предоставлении всех необходимых документов кредит будет выдаваться в течение 1-2-х банковских дней.
С возобновлением данного вида кредитования  «Банк Анелик» пополнил продуктовую линейку потребительского кредитования.  В частности, банк выдает автокредиты, ипотечные, студенческие кредиты, а также кредитует физических лиц для приобретения товаров в рассрочку.