“3G ծառայությունների գները մատչելի կլինեն լայն շուկայի համար”, - ասել է “Վիվասել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրենը
01.04.2009 | 15:02 Գլխավոր էջ / Նորություններ / Նորություններ /
Երեւան /Մեդիամաքս/. “Վիվասել-ՄՏՍ”-ի երրորդ սերնդի 3G ցանցը օգտակար ծառայություններ կառաջարկի ինչպես գործարար հատվածին, այնպես էլ երիտասարդությանը:
Ինչպես հաղորդում է ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ը, այդ մասին հայտարարել է “Վիվասել-ՄՏՍ”-ի գլխավոր տնօրեն Ռալֆ Յիրիկյանը` այսօր պատասխանելով www.Itel.am կայքում իր բլոգի այցելուների հարցերին:
Նա նշել է, որ 3G ծառայությունները, մասնավորապես, ներառելու են տեսազանգեր, կոնտենտի ներբեռնում եւ լայնաշերտ ինտերնետ: Ռալֆ Յիրիկյանի խոսքերով, 3G ցանցը թույլ կտա բավարարել տարբեր հատվածների պահանջները:

«Цены на услуги 3G будут доступными для широкого рынка», сказал глава «Виваселл-МТС»
Ереван /Медиамакс/. Сеть третьего поколения (3G) «Виваселл-МТС» предложит полезные услуги как бизнес-сегменту, так и молодежи.
Как сообщает агентство Медиамакс, об этом заявил генеральный директор «Виваселл-МТС» Ральф Йирикян, отвечая сегодня на вопросы посетителей своего блога на портале www.Itel.am.
Он отметил, что услуги 3G «Виваселл-МТС» будут, в частности, включать в себя видеозвонки, скачивание контента и широкополосный интернет. По словам Ральфа Йирикяна, сеть 3G позволит удовлетворять различным требованиям разных сегментов.