ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը ճանաչվել է «Ռոսգոսստրախ Արմենիա»-ի լավագույն գործընկեր
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հաղթող է ճանաչվել «Ռոսգոսստրախ Արմենիա» ապահովագրական ընկերության հայտարարած՝ ապահովագրական պրոդուկտների վաճառքի մրցույթի բոլոր 3 անվանակարգերում:
Բանկի տարածած հաղորդագրության համաձայն՝ մասնավորապես, «Ապահովագրական պրոդուկտներ վաճառող լավագույն մասնաճյուղ»  անվանակարգում հաղթող է ճանաչվել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի «Վանաձոր» մասնաճյուղը, «Լավագույն վաճառող» անվանակարգում՝ «Վանաձոր» մասնաճյուղի աշխատակցուհի Արմինե Թոմոյանը:
Բացի այդ, ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը դարձել է գլխավոր անվանակարգի հաղթող եւ ճանաչվել «Ռոսգոսստրախ Արմենիա» ընկերության լավագույն գործընկեր:
Հաղթողներին հանձնվել են մրցանակներ:
Մրցույթն անցկացվել էր 2017թ. նոյեմբերի 1-ից 2017թ. դեկտեմբերի 31-ն ընկած ժամանակահատվածում՝ «Ռոսգոսստրախ Արմենիա» ընկերության գործընկեր 16 ֆինանսական ընկերությունների միջեւ:
«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը շնորհավորում է «Վանաձոր» մասնաճյուղին եւ, մասնավորապես, աշխատակցուհի Արմինե Թոմոյանին՝ կատարված աշխատանքի գերազանց արդյունքների կապակցությամբ եւ մաղթում նորանոր հաղթանակներ:
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը նախատեսում է համագործակցել «Ռոսգոսստրախ Արմենիա» ընկերության հետ նաեւ հետագայում եւ մասնակցել նոր նախագծերի»,- ասված է հաղորդագրությունում:

Банк ВТБ (Армения) признан лучшим партнером компании «Росгосстрах Армения»
Банк ВТБ (Армения) стал победителем во всех 3-х номинациях конкурса по продаже страховых продуктов, объявленного страховой компанией «Росгосстрах Армения».
Как сообщили в банке, в номинации «Лучший филиал по продаже страховых продуктов» победителем был признан филиал «Ванадзор» Банка ВТБ (Армения), а в номинации «Лучший продавец» страховых продуктов победила сотрудница филиала «Ванадзор» Армине Томоян.
Кроме того, Банк ВТБ (Армения) победил в главной номинации и был назван лучшим партнером компании «Росгосстрах Армения».
Победителям были вручены призы.
Конкурс проходил среди 16-и финансовых организаций - партнеров компании «Росгосстрах Армения» в период с 1 ноября по 31 декабря года 2017 года.
«Банк ВТБ (Армения) поздравляет филиал «Ванадзор» и, в частности, сотрудницу Армине Томоян с отличными результатами проделанной работы и желает дальнейших побед.
Банк ВТБ (Армения) планирует и в дальнейшем сотрудничать с «Росгосстрах Армения» и участвовать в новых проектах»,- отмечается в сообщении банка.