ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը բարելավել է «Սուպերդրույք» ծառայության պայմանները
Բանկում նշել են, որ վարկառուն, միանալով «Սուպերդրույք» ծառայությանը եւ բարեխղճորեն սպասարկելով ապառիկն առնվազն 6 ամիս, ամբողջական մարումից հետո կստանա պարգեւավճար` տրամադրված վարկի մայր գումարի մինչեւ 20%-ի չափով:
«Սուպերդրույք» ծառայության շրջանակում ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը 3 հազ-ից ավելի վարկառուի վերադարձրել է շուրջ 10 մլն դրամ:
Բանկում հայտնել են, որ ապառիկ վարկ կարող են ստանալ 21 տարին լրացած ՀՀ ռեզիդենտ ֆիզիկական անձիք, որոնց տարիքը վարկի մարման պահին չի գերազանցի 65-ը: Ապառիկի տրամադրման մասին որոշումն ու դրա ձեւակերպումը կատարվում են հաշված րոպեների ընթացքում:

Банк ВТБ (Армения) улучшил условия услуги «Суперставка»
Как отметили в банке, подключившись к услуге «Суперставка» и добросовестно обслуживая кредит в рассрочку как минимум в течение 6 месяцев, после полного погашения кредита заемщик получит вознаграждение - до 20% от основной суммы предоставленного кредита.
В рамках услуги «Суперставка» Банк ВТБ (Армения) уже вернул более чем 3 тыс. заемщикам часть выплаченной ими суммы в размере около 10 млн драмов.
В банке сообщили, что  получить кредит могут физические лица - резиденты Армении, которым исполнился 21 год, и на момент погашения кредита возраст заемщика не должен превышать 65 лет. Решение о предоставлении кредита, а также оформление происходит в торговой точке за считанные минуты.