«Արդշինինվեստբանկը» եւ MoneyGram-ը անցկացնում են համատեղ ակցիա
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Արդշինինվեստբանկը» եւ MoneyGram միջազգային դրամական փոխանցումների համակարգը հայտարարել են համատեղ ակցիայի մասին, որը կանցկացվի 2010թ. սեպտեմբերի 1-ից մինչեւ դեկտեմբերի 31-ը:
Ինչպես Մեդիամաքս-ին հայտնել են բանկի մամուլի ծառայությունում, ակցիայի շրջանակներում բոլոր այն անձինք, ովքեր բանկի մասնաճյուղերում MoneyGram համակարգի միջոցով կիրականացնեն 200 եվրոյից կամ ԱՄՆ դոլարից ավել գործարք, կստանան պաշտպանիչ շերտով քարտ, որի միջոցով հնարավորություն կունենան շահել 3 հազար դրամ:
Բոլոր քարտերի կտրոնները (շահող եւ չշահող) յուրաքանչյուր ամսվա վերջում կմասնակցեն խաղարկության, որի հաղթողին կտրամադրվի 200 հազար դրամ:

«Ардшининвестбанк» и Moneygram проводят совместную акцию
Ереван/Медиамакс/. «Ардшининвестбанк» и Moneygram объявили о проведении совместной акции, которая продлится с 1 сентября по 31 декабря 2010 года.
Как сообщили Медиамакс в пресс-службе «Ардшининвестбанка», в рамках акции все лица, производящие в филиалах банка денежные переводы более 200 евро или долларов США через систему Monegram, получат карточки с защитным слоем с возможностью выигрыша на 3 тыс. драмов.
В конце каждого месяца все выданные карточки (как победившие, так и проигравшие) будут участвовать в лотерее, победитель которой получит 200 тыс. драмов.