«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի Խումբը» նվերներ է առաջարկում «Էրեբունի Պլազա»-ում տեղակայված կազմակերպությունների աշխատակիցներին
14.05.2010 | 16:33 Գլխավոր էջ / Նորություններ / Նորություններ /
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի Խումբը» նվերներ է առաջարկում է «Էրեբունի Պլազա» բիզնես-կենտրոնի շենքում տեղակայված կազմակերպությունների աշխատակիցներին:
««Էրեբունի Պլազա VIP» մասնաճյուղի բացման տարեդարձի կապակցությամբ մայիսի 13-ից 30-ը «Էրեբունի-Պլազա» բիզնես-կենտրոնի շենքում տեղակայված կազմակերպությունների եւ ընկերությունների աշխատակիցներին մենք հրավիրում ենք նվեր ստանալ Visa Gold պլաստիկ քարտ: Քարտերը տրամադրվում են առանց չնվազող մնացորդի եւ տարեկան սպասարկման վարձի»,- հայտնել են բանկի մամուլի ծառայությունում:
Պլաստիկ քարտ ստանալու համար անհրաժեշտ է «Էրեբունի Պլազա VIP» մասնաճյուղ ներկայացնել անձը եւ աշխատանքի վայրը /որը պետք է տեղակայված լինի «Էրեբունի Պլազա» բիզնես-կենտրոնում/ հաստատող փաստաթուղթ:

«Арэксимбанк-Группа Газпромбанка» предлагает подарки сотрудникам фирм, расположенных в «Эребуни- Плаза»
14.05.2010 | 16:33 Главная страница / Новости / Новости /
Ереван/Медиамакс/. «Арэксимбанк-Группа Газпромбанка» предлагает подарок сотрудникам организаций и фирм, расположенных в здании бизнес-центра «Эребуни- Плаза».
«С 13 по 30 мая, в связи с годовщиной начала деятельности филиала «Эребуни-Плаза VIP», мы приглашаем сотрудников организаций и фирм, расположенных в здании бизнес-центра «Эребуни-Плаза», получить в подарок пластиковые карты Visa Gold. Карты предоставляются без неснижаемого остатка и без комиссии за годовое обслуживание», - сообщили в пресс-службе банка.
Для получения пластиковой карты необходимо предъявить в филиал «Эребуни–Плаза VIP» документ, подтверждающий  личность сотрудника и место его работы в организации, расположенной в бизнес-центре «Эребуни-Плаза».