Evocabank-ը BACEE-ի կողմից արժանացել է նոր մրցանակի
«Մրցանակը հանձնվել է՝ բարձր գնահատելով Evocabank-ի ներդրումը միջազգային բանկային համագործակցության գործում։ Այս ճանաչումը վկայում է ոչ միայն Evocabank-ի առաջատար դիրքի, այլեւ Հայաստանի բանկային համակարգի միջազգային համբավի մասին»,- ասվում է բանկի հաղորդագրությունում:
«Միջազգային համագործակցության ընդլայնումն Evocabank-ի ռազմավարության հիմքում է։ Այս մրցանակը մեր թիմի պրոֆեսիոնալ աշխատանքի արդյունքն է, ինչպես նաեւ ապացույց, որ մենք արդեն հաջողություններ ենք գրանցում միջազգային բիզնես հարթակներում»,– ասել է Evocabank-ի Վարչության նախագահ Կարեն Եղիազարյանը։
Նշվում է, որ Evocabank-ը շարունակում է մեծ ներդրումներ կատարել ֆինանսաբանկային ոլորտում՝ ոչ միայն առաջարկելով ժամանակակից թվային լուծումներ, այլեւ՝ ամրապնդելով միջազգային կապերը։

Evocabank получил новую награду от BACEE
«Награда вручена за весомый вклад Evocabank в развитие международного банковского сотрудничества. Это признание свидетельствует не только о ведущей позиции Evocabank, но и о международной репутации банковской системы Армении», - говорится в сообщении банка.
«Расширение международного сотрудничества является важным направлением стратегии Evocabank. Эта награда - результат профессиональной работы нашей команды и доказательство того, что мы уже достигаем успехов на международной бизнес-арене», отметил председатель Правления Evocabank Карен Егиазарян.
Отмечается, что Evocabank продолжает активно инвестировать в финансово-банковский сектор, предлагая не только современные цифровые решения, но и укрепляя международные связи.