ԱրարատԲանկը ճանաչվել է Ria Money Transfer–ի «Տարվա գործընկեր»
ԱրարատԲանկը Ria Money Transfer համակարգի կողմից հերթական անգամ արժանացել է 2021թ․ «Տարվա գործընկեր» մրցանակին։
Մրցանակը շնորհվել է՝ հաշվի առնելով իրականացված գործարքների ծավալն ու քանակը, սպասարկման որակը, համապատասխանությունը ՓԼԱՖ կանոններին, համատեղ արշավների արդյունավետության աստիճանը։
«Ուրախ ենք, որ այս տարի եւս Ria Money Transfer համակարգի կողմից արժանցել ենք «Տարվա գործընկեր» մրցանակին, ինչը որքան հաճելի, նույնքան էլ պարտավորեցնող է։ Ստեղծված աշխարհաքաղաքական իրավիճակում կփորձենք պահպանել մեր դիրքերն ու ապահովել ցուցանիշների կայուն աճ»,- ասել է ԱրարատԲանկի Միջազգային գործառնությունների վարչության ղեկավար Զարուհի Մելքոնյանը։
Բանկում հիշեցրել են, որ Ria Money Transfer համակարգը բավականին  մեծ աշխարհագրական ծածկույթ ունի՝ ընդգրկելով ավելի քան 160 երկիր։

АраратБанк признан «Партнером года» со стороны Ria Money Transfer
АраратБанк в очередной раз удостоен премии «Партнер года» за 2021 год со стороны системы Ria Money Transfer.
Премия вручена с учетом объема и количества совершенных сделок, качества обслуживания, соответствия правилам ОДФТ, степени эффективности совместных кампаний.
«Мы рады, что и в этом году удостоились премии «Партнер года» со стороны системы Ria Money Transfer. Это насколько приятно, настолько и обязывает. В создавшейся геополитической ситуации мы попытаемся сохранить свои позиции и обеспечить стабильный рост показателей»,- сказала руководитель Департамента международных операций АраратБанка Заруи Мелконян․
В банке напомнили, что система Ria Money Transfer обеспечивает довольно широкое географическое покрытие, охватывая более 160 стран.