Կոնվերս Բանկն առաջարկներ է ներկայացրել պրեմիում քարտապաններին
Կոնվերս Բանկը, Visa միջազգային վճարային համակարգի հետ գործակցության շրջանակում, իր պրեմիում քարտապաններին է առաջարկում օգտվել նոր հնարավորությունից:
Բանկում նշել են, որ առաջարկի շրջանակում Visa Platinum եւ Visa Infinite քարտապանները կարող են օգտվել տարբեր երկրների 1000 օդանավակայանների Lounge key սպասասրահներ անվճար մուտքի հնարավորությունից՝ քարտը գրանցելով հետեւյալ հղումներով.
- Visa Platinum հաճախորդների համար,
- Visa Infinite հաճախորդների համար:
Հաճախորդը մեկ Visa Platinum վճարային քարտով օդանավակայանների Lounge key սպասասրահներ կարող է անվճար մուտք գործել օրացույցային տարում 2 անգամ, իսկ Visa Infinite քարտով՝ 6 անգամ:
«Visa վճարային համակարգի առաջարկին զուգահեռ, Կոնվերս Բանկի իր Visa Gold, MasterCard Gold, Visa Platinum եւ Visa Infinite քարտապաններին հնարավորություն է տալիս աննախադեպ պայմաններով օգտվել նաեւ «Զվարթնոց» միջազգային օդանավակայանի Բիզնես սրահի (Business Lounge) ծառայություններից՝ առանց սահմանափակումների:
Կոնվերս Բանկը հետեւողական է իր հաճախորդների համար սպասարկման լավագույն պայմանների ստեղծման հարցում՝ ինչպես բանկային ծառայություններից օգտվելիս, այնպես էլ գործարար ուղեւորությունների եւ հանգստի կազմակերպման ժամանակ: Բանկը միակն է Հայաստանում, որի Visa Gold, MasterCard Gold, Visa Platinum եւ Visa Infinite քարտատեսակներից օգտվող հաճախորդները՝ մինչեւ 14 տարեկան երկու երեխայի հետ, կարող են Business Lounge-ի ծառայություններից օգտվել առանց մուտքի եւ սպասարկման վճարի: Քարտից մուտքի վավերացման համար գանձվի ընդամենը 100 դրամ»,- ասել են բանկում:

Конверс Банк представил предложения для держателей премиум карт
Конверс Банк в рамках сотрудничестве с международной платежной системой Visa предлагает новую возможность для держателей премиум карт.
В банке отметили, что в рамках этого предложения держатели карт Visa Platinum и Visa Infinite могут бесплатно пользоваться услугами залов ожидания Lounge key  в 1000 аэропортов разных стран, регистрируя карту по следующим ссылкам:
- для держателей Visa Platinum,
- для держателей Visa Infinite.
По одной платежной карте Visa Platinum клиент сможет воспользоваться услугами залов Lounge key в аэропортах два раза в год в течение календарного года и шесть раз в год с помощью карты Visa Infinite.
Одновременно с предложением платежной системы Visa Конверс Банк предоставляет держателям карт Visa Gold, MasterCard Gold, Visa Platinum и Visa Infinite беспрецедентную возможность воспользоваться услугами Business Lounge в международном аэропорту Звартноц (Business Lounge)  без каких-либо ограничений.
«Конверс Банк последователен в своем стремлении обеспечить лучшие условия обслуживания клиентов, как при использовании банковских услуг, так и во время деловых поездок и отдыха. Банк является единственным в Армении, где держатели карт Visa Gold, MasterCard Gold, Visa Platinum и Visa Infinite вместе с двумя детьми в возрасте до 14 лет могут пользоваться услугами Business Lounge без какой-либо платы за доступ и за обслуживание. С карты будет вычтено всего 100 драмов для подтверждения доступа», - отметили в банке.