Կոնվերս Բանկն իր 25-ամյակի կապակցությամբ նոր ավանդ է ներդրել
Ինչպես նշել են բանկում, ավանդատեսակի վաղաժամկետ դադարեցման դեպքում ավանդատուները չեն զրկվում հաշվարկված տոկոսագումարից:
««Կոնվերս 25»-ը ներդրման 25-ամսյա ժամկետով ավանդ է, որի 13-րդ ամսից գործում է ավելի բարձր տոկոսադրույք, քան ներդրման առաջին տարում: Ավանդի վաղաժամկետ դադարեցման դեպքում հաճախորդին վճարվում է տոկոսագումար՝ հաշվարկված ներդրման պահին գործած (1-12 ամիսների համար) տոկոսադրույքի հիման վրա: Սրանք այս ավանդատեսակի հիմնական առավելություններն են մյուս նմանատիպ առաջարկների համեմատ»,- ասված է հաղորդագրությունում:
«Կոնվերս 25»-ի մյուս առավելությունների շարքում բանկում նշել են ավանդադրման ամբողջ ընթացքում մայր գումարից մասնակի ելքագրումների հնարավորությունը, ինչպես նաեւ շուկայում առկա նմանատիպ առաջարկների համեմատ ավելի բարձր տոկոսադրույքը:
Բանկում տեղեկացրել են, որ իրենց հիմնադրման 25-ամյակի կապակցությամբ առաջիկայում կլինեն նոր շահավետ առաջարկներ:

По случаю 25-летия Конверс Банка запущен новый депозит
Как отметили в банке, в случае досрочного расторжения депозита вкладчики не лишаются начисленной суммы процентов.
««Конверс 25» - это депозит со сроком действия 25 месяцев, с 13-го месяца которого действует более высокая процентная ставка, чем в первый год после вложения. В случае досрочного расторжения депозита, клиенту выплачиваются проценты по процентной ставке, применяемой на момент оформления депозита (для 1-12 месяцев). Это основные преимущества данного вида депозита, по сравнению с другими аналогичными предложениями»,- отмечается в сообщении.
В числе других преимуществ депозита «Конверс 25» в банке отметили возможность частичного списания средств из основной суммы на протяжении всего срока действия депозита, а также более высокая процентная ставка, по сравнению с аналогичными предложениями на рынке.
В сообщении также отмечается, что в ближайшее время Конверс Банк выступит с новыми выгодными предложениями, посвященными 25-летию банка.