Շնորհավորում ենք ՀՀ բանկային աշխատակցի տոնը
23 տարի առաջ՝ 1993թ. նոյեմբերի 22-ին, շրջանառության մեջ դրվեց ազգային արժույթը, ինչը առիթ հանդիսացավ հետագայում նշել այս օրը որպես բանկային համակարգի աշխատողի օր։
Հարգելի բանկիրներ, Մեդիամաքսի եւ Banks.am-ի անունից շնորհավորում ենք ձեզ մասնագիտական տոնի առթիվ: Մաղթում ենք գործնական հաջողություններ, քաջ առողջություն, ընտանեկան ջերմություն, խաղաղ երկինք եւ լավատեսություն:
Յուրաքանչյուր բանկի՝ վստահելի գործընկերոջ համբավը մեծապես կախված է աշխատանքի նկատմամբ ձեր նվիրվածությունից, հաճախորդների հետ հարաբերություններում խորհրդատուի դիրքերից հանդես գալու կարողությունից:
Վստահ ենք՝ ձեր մասնագիտական կարողությունները մշտապես ուղղված կլինեն մեր երկրի բարօրությանը եւ կներառեն նոր մոտեցումներ՝ սրընթաց զարգացումներին համընթաց:
Մենք բարձր ենք գնահատում մեր համագործակցությունը՝ ուղղված ոլորտի ձեռքբերումների եւ խնդիրների լուսաբանմանը եւ պատրաստ ենք քննարկել ու միասին իրագործել համագործակցության ամենատարբեր ձեւաչափեր:
2017 թվականին, Կենտրոնական բանկի հայտնի որոշման հետ կապված՝ նոր էջ է բացվում հայաստանյան բանկերի համար, ուստի ակնկալում ենք նոր գաղափարների կյանքի կոչում եւ ծառայությունների ներդրում՝ ի շահ ՀՀ քաղաքացիների եւ բիզնես համայնքի ֆինանսական կայունության։

22.11.2016 | 09:34 Главная страница / Новости / Новости /
23 года назад, 22 ноября 1993 года, в Армении была введена в обращение национальная валюта, и этот день стал отмечаться в качестве дня сотрудника банковской системы.
Уважаемые банкиры, от имени Медиамакс и Banks.am поздравляем вас с профессиональным праздником. Желаем успехов в работе, здоровья, семейного благополучия, мирного неба и оптимизма!
Репутация любого банка как надежного партнера во многом зависит от вашей преданной работы, умения выступать в качестве советчика во взаимоотношениях с клиентами.
Уверены, что ваши профессиональные навыки всецело будут направлены на благосостояние нашей страны и будут созвучны стремительным переменам.
Мы высоко ценим наше партнерство, направленное на освещение достижений и проблем отрасли, и готовы обсуждать и совместно воплощать в жизнь самые разные форматы сотрудничества.
В 2017 году, в связи с известным решением Центрального банка, откроется новая страница для армянских банков, которая, надеемся, станет периодом реализации передовых решений и внедрения новых продуктов, содействующих финансовой стабильности граждан Армении и бизнес-сообщества.
Желаем вам праздничного настроения и предлагам освежить в памяти историю создания драма (на армянском).