«Թել-Սել»-ը Տնօրենների խորհրդի նոր նախագահ ունի
Տեղի է ունեցել «Թել-Սել» ՓԲԸ-ի Տնօրենների խորհրդի նիստը, որտեղ Արտաշես Ավետիսյանն ընտրվել է «Թել-Սել»-ի Տնօրենների խորհրդի նախագահի պաշտոնում։
«Թել-Սել»-ում նշել են, որ Արտաշես Ավետիսյանը մինչ այդ՝ 2009-2014 թթ., զբաղեցրել է ՀՀ տրանսպորտի եւ կապի փոխնախարարի պաշտոնը։
««Թել-Սել» Տնօրենների խորհրդի նախագահի պաշտոնում ես մտադիր եմ բարձրացնել կազմակերպության աշխատանքի արդյունավետությունը, զարգացման տեմպերը, որպեսզի միշտ պատրաստ լինենք շուկայի մարտահրավերներին։ Այս ոլորտում դեռ կան բացեր, որոնք կլրացնենք «Թել-Սել»-ի հմուտ թիմի հետ, ովքեր իրենց նվիրական աշխատանքով եւ կազմակերպության վճարումների ընդունման շուկայի առաջատարի դիրքով  ապացուցել են, որ կարող են ավելին»,- հայտարարել է Արտաշես Ավետիսյանը։

Выбран председатель совета директоров «ТелСелл»
Состоялось заседание совета директоров ЗАО «ТелСелл», в ходе которого на должность председателя совета директора был выбран Арташес Аветисян.
В «ТелСелл» отметили, что до этого с 2009 до 2014 г. он занимал должность заместителя министра транспорта и связи Армении.
«Занимая должность председателя совета директоров ТелСелл я намерен повысить эффективность работы компании, темпы роста ее развития, чтобы всегда быть готовым к новым вызовам рынка и сохранять конкурентное преимущество в изменяющихся условиях. Данная отрасль еще имеет потенциал развития и коллектив «ТелСелл», своим профессионализмом и упорным трудом завоевал место лидера на рынке приема платежей, но несмотря на все достижения, я верю, что вместе мы сможем достичь еще больших высот»,- заявил Арташес Аветисян.