ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը մասնաճյուղեր է վերագործարկել Գյումրիում եւ Հրազդանում
ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը վերագործարկել է ժամանակակից լուծումներով եւ հաճախորդների հարմարավետ սպասարկման նպատակով  վերանորոգված  Գյումրիի «Թիվ 57», «Թիվ 58» եւ Հրազդանի «Թիվ 76» մասնաճյուղերը:
«Մասնաճյուղերում ստեղծված են հարմարավետ պայմաններ բանկի հաճախորդների ու այցելուների սպասարկման համար: Բացի վերանորոգման աշխատանքներից իրականացվել է նաեւ միջոցառումների մի ամբողջ փաթեթ, որոնք ուղղված են հաճախորդների սպասարկման գործընթացների օպտիմալացմանը, աշխատավայրերի եւ սպասարկման գոտիների ամբողջական տեխնիկական վերազինմանը եւ արդիականացմանը, ինչպես նաեւ սրահի ներքին հարդարման համապատասխանեցում ՎՏԲ խմբի կորպորատիվ ոճին ու բրենդին: Մասնաճյուղերը կսպասարկեն հաճախորդներին մանրածախ վարկային պրոդուկտների բոլոր տեսակները», - նշված է բանկի հաղորդագրության մեջ:
2014թ. ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը նախատեսում է վերագործարկել եւս մի քանի մասնաճյուղեր, ինչպես նաեւ բացել երկու նոր մասնաճյուղ Երեւանում եւ Արմավիրի մարզում:

Банк ВТБ (Армения) перезапустил филиалы в Гюмри и Раздане
Банк ВТБ (Армения) перезапустил отремонтированные и обновленные филиалы «Номер 57» и «Номер 58» в Гюмри и «Номер 76» в Раздане.
«В филиалах созданы максимально комфортные условия для обслуживания клиентов и посетителей Банка. В них был осуществлен ряд комплексных мероприятий, направленных на оптимизацию процедур, связанных с обслуживанием клиентов, модернизацию и полное техническое переоснащение рабочих мест и зон обслуживания, а также приведение интерьера филиала в соответствие с брендом и фирменным стилем группы ВТБ. Филиалы будут обслуживать клиентов по всем типам розничных кредитных продуктов»,- отмечается в сообщении банка.
В 2014 году Банк ВТБ (Армения) планирует перезапуск еще нескольких обновленных филиалов  и открытие двух новых в Ереване и Армавирской области Армении.