«Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի Խումբը» անցկացնում է նոր հաճախորդների ներգրավման ակցիա
Երեւան/Մեդիամաքս/. «Առէկսիմբանկ-Գազպրոմբանկի Խումբն» անցկացնում է նոր հաճախորդների ներգրավման «Եկեք լինենք հարեւաններ» ակցիան:
Ինչպես այսօր Մեդիամաքս-ին հայտնել են բանկի մամուլի ծառայությունում, ակցիայի շրջանակներում բանկը Երեւանի փողոցներում բաժանում է տեղեկատվական թերթիկներ, տարածում է էլեկտրոնային հաղորդագրություններ եւ բացատրական աշխատանք է տանում բանկի կամ դրա երեւանյան մասնաճյուղերի հարեւանությամբ գտնվող կազմակերպություններում եւ բնակելի շենքերում:
« «Հարեւաններին» կառաջարկվի օգտվել բանկի` կոմունալ ծառայությունների հեռակա վճարման ծառայությունից, իսկ որպես բոնուս յուրաքանչյուր «հարեւան» նվեր կստանա կուտակային բոնուսային քարտ»,- տեղեկացրել են մամուլի ծառայությունում` ավելացնելով, որ հետագայում բանկը նախատեսում է նման ակցիաներ կազմակերպել նաեւ իր ներկայության այլ քաղաքներում:

«Арэксимбанк-Группа Газпромбанка» проводит акцию по привлечению новых клиентов
Ереван/Медиамакс/. «Арэксимбанк-Группа Газпромбанка» проводит акцию «Давайте будем соседями!» по привлечению новых клиентов.
Как сообщили сегодня Медиамакс в пресс-службе банка, в рамках акции банк раздает на улицах Еревана информационные флаеры, рассылает электронные сообщения и ведет разъяснительную работу среди жителей жилых домов и организаций, находящихся по соседству с банком или его ереванскими филиалами.
«Потенциальным «соседям» будет предложено воспользоваться услугой банка по дистанционной оплате коммунальных услуг, а в качестве бонуса каждый «сосед» получит в подарок накопительную бонусную карточку», - сообщили в пресс-службе, добавив, в будущем банк планирует проводить подобные акции и в других городах своего присутствия.