ԵԿԳ-ն եւ «Պեռնո Ռիկար Արմենիան» աջակցեցին «Ոսկե Ծիրան» փառատոնին
Երեւան /Մեդիամաքս/. Երեւանի կոնյակի գործարանը /ԵԿԳ/ եւ «Պեռնո Ռիկար Արմենիա» ընկերությունը հուլիսի 18-ին ավարտված «Ոսկե Ծիրան» 6-րդ երեւանյան միջազգային կինոփառատոնի շրջանակներում մասնակցեցին մի շարք միջոցառումների:
Ինչպես ՄԵԴԻԱՄԱՔՍ-ին հայտնել են «Պեռնո Ռիկար Արմենիա»-ում, փառատոնի հյուրերը եւ ժյուրիի անդամները, ովքեր Սերգեյ Փարաջանովի 85-ամյակի կապակցությամբ այցելել էին Երեւանում մեծ ռեժիսորի տուն-թանգարանը, հնարավորություն ունեցան վայելել «ԱրԱրԱտ» կոնյակը:
Հուլիսի 17-ին կինոփառատոնի հյուրերը եւ ժյուրիի անդամներն այցելեցին Երեւանի կոնյակի գործարան, որտեղ ծանոթացել են «ԱրԱրԱտ» ապրանքանիշի լեգենդներին:

ЕКЗ и «Перно Рикар Армения» поддержали «Золотой Абрикос»
Ереван /Медиамакс/. Ереванский коньячный завод (ЕКЗ) и компания «Перно Рикар Армения» участвовали в ряде мероприятий в рамках 6-го ереванского международного кинофестиваля «Золотой Абрикос», завершившегося 18 июля.
Как сообщили Медиамакс в «Перно Рикар Армения», гости фестиваля и члены жюри, посетившие ереванский Дом-музей Сергея Параджанова по случаю 85-летия великого режисеера, имели возможность насладиться коньяком «АрАрАт».
17 июля гости фестиваля и члены жюри посетили Ереванский коньячный завод, где познакомились с традициями и легендами бренда «АрАрАт».