HSBC Հայաստանի գլխավոր գրասենյակը եւ STATUS ծառայությունները տեղափոխվում են նոր հասցե
«Էյչ-Էս-Բի-Սի Բանկ Հայաստան» ՓԲԸ-ի (HSBC Հայաստան/Բանկ) Գլխավոր գրասենյակը նոյեմբերի 6-ից կտեղափոխվի նոր, հարմարավետ եւ ժամանակակից տարածք։
Բանկից հայտնել են, որ HSBC Հայաստանն իր հաճախորդներին կհյուրընկալի Երեւան, Պարոնյան 42 հասցեում, որտեղ նրանց համար ստեղծված է հարմարավետ միջավայր:
Նշվում է, որ բանկը կպահպանի Տերյան 66 հասցեում գործող գրասենյակը, որը կշարունակի իր գործունեությունը որպես «Տերյան» մասնաճյուղ։
HSBC Հայաստանի STATUS հաճախորդների սպասարկումը նախկին Բաղրամյան 4/1 հասցեի փոխարեն կիրականացվի նորաբաց Գլխավոր գրասենյակում, որտեղ ստեղված են բոլոր պայմանները նրանց առանձնահատուկ մոտեցում ցուցաբերելու համար։
«Մենք մեծ ոգեւորությամբ ենք բացում մեր նոր Գլխավոր գրասենյակի դռները։ Այնտեղ բոլորի համար ստեղծված է հարմարավետ եւ ժամանակակից միջավայր՝ հաճախորդների սպասումներին եւ բարձր չափանիշներին համապատասխան:
Նոր գրասենյակի բացման համար հիմք է հանդիսացել նաեւ աշխատանքային պայմանների ապահովման վերաբերյալ HSBC խմբի վերջին մոտեցումների կիրառման մեր հանձնառությունը։ Դրանք ենթադրում են ստեղծել պայմաններ աշխատակիցների բարեկեցության համար՝ նախապատվություն տալով նրանց ճկուն աշխատաոճի ապահովմանն ու անձնական կյանքի եւ աշխատանքի միջեւ հավասարակշռության պահպանմանը։ Ժամանակակից ինտերիերային լուծումները հնարավորություն են ընձեռում մեր աշխատակիցներին առաջարկել իրենց նախընտրելի աշխատաոճին համապատասխան հարմարություններ»,- ասել է HSBC Հայաստանի գլխավոր գործադիր տնօրեն Իրինա Սեյլանյանը։

Головной офис HSBC Armenia и службы STATUS переезжают на новый адрес
С 6 ноября 2023 года головной офис банка HSBC Armenia CJSC (далее HSBC Armenia/Bank) переезжает в новое, комфортное и современное здание.
По сообщению банка, HSBC Armenia/Bank с радостью примет своих клиентов по адресу г. Ереван, улица Пароняна, 42.
Отмечается также, что что банк сохранит действующий офис по адресу ул. Терьяна, 66, который продолжит функционировать как филиал «Терьян».
Обслуживание клиентов STATUS HSBC Armenia будет осуществляться в выделенной зоне нового головного офиса банка, а не по предыдущему адресу г. Ереван, улица Баграмяна, 4/1.
«Для каждого здесь создана комфортная и современная среда, соответствующая ожиданиям и высоким стандартам клиентов.
Основанием для открытия нового офиса также стала наша приверженность к применению последних рабочих стандартов HSBC Group в отношении обеспечения условий труда. Они подразумевают создание условий для благополучия сотрудников, предоставляя больше гибкости, лучший баланс между работой и жизнью. Современные интерьерные решения дают возможность предложить нашим сотрудникам помещения, подходящие для их предпочтительного стиля работы», - сказала генеральный директор HSBC Armenia Ирина Сейланян.