Այսօր տեղի է ունեցել ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի «Պուշկին» մասնաճյուղի պաշտոնական բացումը: Բանկում հիշեցրել են, որ 2017թ. վերջին, հաճախորդների աճող թվի սպասարկման պայմանների բարելավման նպատակով, բանկի գլխամասային գրասենյակի սպասարկման բաժինը Նալբանդյան 46 հասցեից տեղափոխվել էր նոր ընդարձակ շենք՝ Պուշկինի փ. 3/1 հասցեում:«ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի Գլխավոր տնօրեն-Տնօրինության նախագահ Իվան Տելեգինը եւ ՀՀ Կենտրոնական բանկի խորհրդի անդամ Օլեգ Աղասյանը հյուրերի, բանկի հաճախորդների եւ աշխատակիցների ներկայությամբ հանդիսավորությամբ կտրել են ժապավենը։ Միջոցառման հյուրերին ներկայացվել է նորագույն սարքավորումներով համալրված եւ հաճախորդներին հնարավորինս արագ եւ հարմարավետ սպասարկման համար անհրաժեշտ բոլոր միջոցներով հագեցած ժամանակակից եւ ընդարձակ մասնաճյուղը: Այդ նպատակով «Պուշկին» մասնաճյուղում գործում է էլեկտրոնային հերթի համակարգ, առկա է հարմարավետ սպասասրահ՝ ինտերնետ մուտքի հնարավորությամբ, բանակցային սենյակներ: Իսկ հատուկ երեխաների հետ եկած այցելուների համար կահավորված է խաղային գոտի, որտեղ երեխաները, ծնողներին սպասելու ընթացքում, կարողանան հաճելի եւ օգտակար ժամանակ անցկացնել»,- ասված է հաղորդագրությունում: 28.02.2018 | 17:22 ՎՏԲ-Հայաստան Բանկի գլխամասային գրասենյակը գործում է նոր հասցեում «Պուշկին» մասնաճյուղում հաճախորդներին տրամադրվում է ծառայությունների ամբողջական փաթեթ, ինչպես նաեւ իրականացվում է կորպորատիվ հաճախորդների, փոքր եւ միջին բիզնեսի հաշվարկադրամարկղային սպասարկում:Բացի այդ, բանկի հաճախորդները կարող են անձամբ իրականացնել բանկային գործարքներ 24/7 ռեժիմով ինքնասպասարկման գոտում: Ինքնասպասարկման գոտին հագեցած է բանկոմատով եւ տերմինալով, որի շնորհիվ հաճախորդները ցանկացած պահին կարող են համալրել բանկային/քարտային հաշիվներ, ավանդներ, գումար հանել, մարել վարկեր, կատարել վճարումներ: «Պուշկին» մասնաճյուղի հաճախորդներին հնարավորություն է տրվում անվտանգ պահել իրենց արժեքավոր իրերը դեպոզիտար պահատուփերում: Tweet Դիտում՝ 8393

Состоялось официальное открытие филиала «Пушкин» Банка ВТБ (Армения)
В банке напомнили, что в конце 2017 г., с целью улучшения условий обслуживания нарастающего числа клиентов, отдел обслуживания головного офиса банка, расположенного на ул. Налбандяна 46, переехал в новое просторное здание, расположенное по адресу: ул. Пушкина 3/1.
Генеральный директор-Председатель Директората Банка ВТБ (Армения) Иван Телегин и член совета Центрального Банка Армении Олег Агасян в присутствии гостей, клиентов и сотрудников банка торжественно перерезали ленту.
«Гостям мероприятия был представлен современный просторный филиал, оснащенный новейшим оборудованием и располагающий всеми необходимыми средствами для максимально быстрого и комфортного обслуживания клиентов. С этой целью в филиале «Пушкин» действует система электронной очереди, есть уютная зона ожидания с доступом в интернет, переговорные комнаты. А специально для посетителей с маленькими детьми обустроена игровая зона, в которой дети смогут весело и с пользой провести время в ожидании родителей»,- говорится в сообщении.
В филиале «Пушкин» предоставляется полный комплекс услуг для частных клиентов, а также осуществляется расчетно-кассовое обслуживание корпоративных клиентов, малого и среднего бизнеса.
Кроме этого, клиенты банка могут лично осуществлять банковские транзакции в режиме 24/7 в зоне самообслуживания, которая оснащена банкоматом и платежным терминалом, благодаря чему клиенты в любое время смогут пополнять банковские/карточные счета, депозиты, снимать деньги, погашать кредиты, осуществлять платежи.
У клиентов филиала «Пушкин» также есть возможность безопасного хранения своих ценностей в депозитарных ячейках.