Կոնվերս Բանկը երկու ակցիա է գործարկել
Ինչպես հայտնել են բանկում, փետրվարի 11-14-ը ներառյալ, օգտվելով բանկի գործընկերների ցանցի (այդ թվում` Tiziano սրճարանի, Food on Wood-ի, TAO Chinese and Japanese Cuisine-ի, Yeraz Lounge-ի, Thomas Smokey Ribs Bar-ի, Green Bean-ի) ծառայություններից եւ վճարելով POS-տերմինալներով, քարտապանները կստանան գործարքների գումարի 20%-ի չափով հետ վերադարձ:
Բացի այդ, փետրվարի 6-14-ը ներառյալ, այցելելով բանկի մասնաճյուղեր, հաճախորդները հնարավորություն կունենան անվճար ստանալ MasterCard Standard/Woman’s Card պլաստիկ քարտ:
«Կոնվերս Բանկի թիմը վստահ է, որ սերն է ամենայն լավի, լուսավորի, առաջընթացի սկիզբը: Մենք շնորհավորում ենք բոլորին Սիրո տոների կապակցությամբ եւ առաջարկում օգտվել բանկի գործարկած ակցիաների ընձեռած հնարավորություններից՝ Սիրո տոնը նշելով սիրելիների հետ՝ հաճելի մթնոլորտում ու շահավետ պայմաններով»,- նշել են բանկում:

Конверс Банк запустил две новые акции
Как сообщили в банке, с 11 по 14 февраля включительно, пользуясь услугами партнерской сети банка (включая кафе Tiziano, Food on Wood, TAO Chinese and Japanese Cuisine, Yeraz Lounge, Thomas Smokey Ribs Bar, Green Bean) и, совершая оплату через POS-терминалы, держатели карт получат кешбэк в размере 20 % от суммы сделки.
Кроме того, с 6 по 14 февраля включительно, посетив филиалы банка, клиенты смогут бесплатно получить пластиковую карту MasterCard Standard/Woman’s Card.
«Команда Конверс Банка убеждена, что любовь - это начало всего хорошего, светлого, прогрессивного. Мы поздравляем всех с праздниками любви и предлагаем воспользоваться возможностями акций банка, отмечая Праздник любви со своими любимыми, в приятной атмосфере, на выгодных условиях»,- отметили в банке.